captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“

Trečiadienio „Muzikinio pastišo“ viešnia – kūrybinės veiklos 30-metį mininti Ilona Papečkytė. Naują savo dainų kompaktinę plokštelę pristatanti Ilona – daugelio apdovanojimų laureatė, įvairių tarptautinių dailės ir muzikos projektų dalyvė bei organizatorė.  
Ilona Papečkytė.
Ilona Papečkytė.

Trečiadienio „Muzikinio pastišo“ viešnia –  kūrybinės veiklos 30-metį mininti Ilona Papečkytė. 2009 metais Kauno miesto meras apdovanojo ją „Gerumo kristalu“ – už reikšmingą darbą ugdant vidutinę, sunkią ir visišką negalią turinčius vaikus ir jaunimą, už jų integravimą į visuomenės kultūrinį gyvenimą. Naują savo dainų kompaktinę plokštelę pristatanti  Ilona – dar daugelio kitų apdovanojimų laureatė, įvairių tarptautinių dailės ir muzikos projektų dalyvė bei organizatorė, jos veikla – plati ir labai įvairi. Mūsų pokalbį papildys ne tik albumo „Laiškas“ dainos, bet ir dalį jų padėjusio įrašyti saksofonininko Petro Vyšniausko mintys, atsiminimai apie birželio 1 dieną vykusį jos autorinį vakarą.

Antroje „Muzikinio pastišo“ dalyje suksis dar vienas naujas albumas – „Feelings“, kurio turinys atitinka vasariškas nuotaikas. Tai pianisto Dmitrijaus Golovanovo, akordeonisto Genadijaus Savkovo ir perkusininko Sauliaus Auglio įrašyti kūriniai – nuo J. S. Bacho opusų aranžuočių iki  prancūziškų „šanson“ ar džiazo melodijų.

Ved. Jūratė Vičienė.

„Muzikinis pastišas“ – trečiadienį, birželio 6 d., 12.10 val., kart. 22.10 val. „Klasikos“ programoje.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...