captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Artėja lapkričio 1-oji – Visų šventųjų diena. Beveik nuo krikščionybės aušros šventieji laikomi mūsų užtarėjais danguje, tarpininkais kontaktuose su Dievu. Jų tiek daug, kad per metus neužtenka dienų kiekvienam atskirai pagerbti. Apie šventuosius – pirmadienio viktorinoje.

„Kuriame erdvę, kurioje lietuvių kompozitorių kūriniai ir jų atlikėjai atranda savo klausytoją. Naujausia šiuolaikinė muzika, įdomus koncertų pristatymas, nuoširdus tiesioginis bendravimas – dalykai, geriausiai apibūdinantys šį renginį“, – sako tarptautinio festivalio „Muzikos ruduo“ meno vadovas Robertas Bliškevičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Apie pasaulio pabaigas, asmenines ir globalias, literatūros kritiko, poeto ir vertėjo Mariaus Buroko apžvelgiamuose romanuose: Lauren Groff „Moiros ir Furijos“ bei Emily St. John Mandel „Vienuolikta stotis“.

Artėja lapkričio 1-oji – Visų šventųjų diena. Beveik nuo krikščionybės aušros šventieji laikomi mūsų užtarėjais danguje, tarpininkais kontaktuose su Dievu. Jų tiek daug, kad per metus neužtenka dienų kiekvienam atskirai pagerbti – šaltiniai mini šešis, aštuonis, netgi dešimt tūkstančių šventųjų. Gal todėl, kad jie, jei taip galima sakyti, funkcionuoja įvairiais lygiais. Apie šventuosius – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ spalio 31 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...