captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: pradėjo veikti interneto portalas www.reikalauk.lt

Šis portalas paprastai ir nemokamai padės žmonėms spręsti ginčus su prekybininkais ikiteisminėje stadijoje.
reikalauk.lt nuotr.
reikalauk.lt nuotr.

Penktadienį Socialdemokratų partijos prezidiumas svarstys, ar eiti į koaliciją su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Kelių valstybinių mokslo tyrimų institutų darbuotojų iniciatyvinė grupė penktadienį rengia piketą, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į žeminančią mokslininko padėtį Lietuvoje ir reikalaujama, kad 2017 m. valstybės biudžete būtų numatyta lėšų mokslininkų atlyginimams didinti.

Artėjant Vėlinėms, visuomeninė organizacija „Lapkričio 2-osios draugija“ ragina savo pagarbą artimiesiems išreikšti viena žvakele arba rinktis gamtą tausojančias daugkartinio naudojimo žvakes ir tokiu būdu mažiau teršti aplinką.

Registrų centras ragina greičiau registruoti baigtą statyti nekilnojamąjį turtą. Tai padarę iki lapkričio 1-osios dar gali sutaupyti. Pavėlavusieji turės mokėti dvigubai daugiau.

Šią savaitę atidėtas planuotas Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymas. Pavyzdiniu vadintas susitarimas buvo derintas septynerius metus, bet paskutinę minutę įstrigo pasipriešinus nedideliam Belgijos Valonijos regionui. Išsamiau apie tai su rubrika „Naujienų žemėlapis“.

Laidos svečias – režisierius Ignas Miškinis. Lietuvos kino salėse pristatomas režisieriaus naujausias filmas „Karalių pamaina“.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Spalio 28-osios, penktadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...