captcha

Jūsų klausimas priimtas

In memoriam David Bowie

Šią vasarą Londono Karališkoje Alberto salėje buvo surengtas koncertas, skirtas dainininkui, dainų autoriui, aktoriui, inovatoriui ir kultūros ikonai Davidui Bowie atminti. Jo dainas perdainavo įspūdingas būrys solistų. Dalyvavimu šiame renginyje jie išreiškė padėką ir pagarbą ankstyvą šių metų pavasarį Anapilin išėjusiam atlikėjui.
Davidas Bowie.
Davidas Bowie.

Klausytojai turėjo galimybę išgirsti grupės „Velvet Underground“ įkūrėją Johną Cale‘ą, dainininkę Laurą Mvulą, grupę „Soft Cell’s Marc Almond“, Neilą Hannoną iš grupės „Divine Comedy“, Conor O‘Brien, kontratenorą Philippe‘ą Jarrousky ir daugelį kitų. Beje, paskutinį kartą D. Bowie Jungtinėje Karalystėje, toje pačioje Karališkoje Alberto salėje, koncertavo prieš 10 metų.

Šio koncerto organizatorius Andre de Ridderis ir jo muzikinis kolektyvas iš Berlyno „Stargazer“ atliko Bowie dainas, atlaikiusias ne tik laiko išbandymus, bet ir daugybę pakeitimų. Tos dainos nukels mus į 1969 m., kai buvo išleistas singlas „Space Oddity“ („Keista erdvė“), ir grąžins į šių dienų trilogiją iš „Blackstar“ („Juodoji žvaigždė“) beveik po pusės amžiaus.

D. Bowie atminti skirtą koncertą jau šį sekmadienį transliuos LRT RADIJAS. Galimybę transliuoti suteikia Europos transliuotojų sąjunga (EBU).

Įsijunkite mus lapkričio 30 d., sekmadienį, po 18.00 val. žinių ir pabūkite kartu su koncerto žvaigždėmis, nuoširdžia ir dėmesinga publika, liepos 29 d. susirinkusia į Londono Karališkąją Alberto salę pagerbti žmogaus ir kūrėjo D. Bowie.

Garso anonsas:

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close