captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kada verta atsijungti nuo centrinės šildymo sistemos ir kaip?

Prasidėjus šildymo sezonui, gyventojus domina, kaip pertvarkyti seno daugiabučio šildymo sistemą ar visai nuo jos atsijungti. Tokių klausimų, baiminantis didelių sąskaitų už šilumą, sulaukia šiomis dienomis Aplinkos ministerija. Kokie tie būdai ir kokius kelius reikia nueiti?

Šeštadienį Vilniuje vyks aukščiausio lygio gimnastikos turnyras, kurį organizuoja legendinė Lietuvos gimnastė (Europos čempionė ir pasaulio čempionato prizininkė) Dalia Kutkaitė. Tie, kas negalės atvykti į areną, galės stebėti tiesioginę transliaciją per LRT KULTŪROS kanalą. 

Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga.

Pasakojimas apie pogrindinę spaustuvę, esančią Salių kaime netoli Kauno. Ją 1980 m. įkūrė Vytautas Andziulis savo name kartu su Juozu Bacevičiumi. Šioje spaustuvėje, pavadintoje pirmosiomis įkūrėjų pavardžių raidėmis „ab“, buvo spausdinama religinė, politinė ir antisovietinė literatūra. Spaustuvė veikė iki 1990 m.

Sekmadienį Seimo rinkimų antrasis turas.

„Maisto bankas“ ir šeštadienį kviečia būti neabejingiems ir nupirkti maisto produktų nepasiturintiems gyventojams, kurių, deja, Lietuvoje dar yra tikrai nemažai.   

Pasakojimas apie mikčiojimą, minint Mikčiojimo dieną.

Laidą veda Gabija Narušytė. Prodiuserė Rūta Kupetytė.

Spalio 22-osios, šeštadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...