captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – du žvilgsniai: „Ten“ ir „Čia“

Penktadienio laidoje – reportažas iš antradienį Vilniuje surengtos ekskliuzyvinės senovinės garso aparatūros ekspozicijos ir įvairių metų užsienio atlikėjų kūryba.

Muzikiniame žvilgsnyje „Čia“ – reportažas iš antradienį Vilniaus senamiestyje, Piano.LT koncertų salėje, surengtos ekskliuzyvinės senovinės garso aparatūros ekspozicijos. Vos 9 valandas trukusioje parodoje buvo galima ne tik pamatyti, bet ir pasiklausyti tranzistorinės ir lempinės audioaparatūros skambėjimo. Nostalgiškame  žvilgsnyje – diskotekų juostiniai magnetofonai, melomanams daug emocijų keliančios vinilinės plokštelės ar paprasti patefonai, kurie skaičiuoja ne vieną savo gyvavimo dešimtmetį.  Renginį organizavo Vilniaus senosios garso aparatūros kolekcininkai. 

Muzikiniame žvilgsnyje „Ten“ – besibaigiančio lapkričio auksinių hitų karštis. Pakviesime klausytis įvairių metų rudens dekadose aukščiausio reitingo sulaukusių Elvio Preslio, Johno Lennono, George Michaelo, Michaelo Jacksono, grupių „The Archies“, „ABBA“, „Chicago“ dainų.

Vedėjas Andrius Kairaitis.

„Muzikinis vidudienis“ lapkričio 30 d., penktadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...