captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“

Šiemet pirmą kartą rengiamos vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“, spalio 20-ąją ir kitomis dienomis kviesiančios į apie 200 renginių darželiuose, mokyklose, universitetuose, bibliotekose ir kitose kultūros įstaigose visoje Lietuvoje. Renginiuose bus pristatoma vokiečių kultūra, mokomasi ar supažindinama su vokiečių kalba, diskutuojama apie vokiečių kalbos situaciją Lietuvoje.
„Facebook” nuotr.
„Facebook” nuotr.

„Daug kas dabar daro literatūrinius spektaklius, man pačiam juose vaidinti buvo neįdomu. Galvojau, jeigu taip ir toliau, eisiu dirbt normalų darbą. Gyvenime trūko laisvės ir drąsos. Maniau, kad aktorinis ir bus ta laisvė. Bet ir čia visi bijo gyvent ir kurti taip, kaip iš tikrųjų nori“, – sako debiutuojantis režisierius Karolis Vilkas, šiemet apdovanotas Kultūros ministerijos skiriama metų debiuto premija.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos paruoštoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie Maskvos didįjį teatrą kaip Rusijos politikos atspindį.

Šiemet pirmą kartą rengiamos vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“, spalio 20-ąją ir kitomis dienomis kviesiančios į apie 200 renginių darželiuose, mokyklose, universitetuose, bibliotekose ir kitose kultūros įstaigose visoje Lietuvoje. Renginiuose bus pristatoma vokiečių kultūra, mokomasi ar supažindinama su vokiečių kalba, diskutuojama apie vokiečių kalbos situaciją Lietuvoje. Pokalbis su projekto „Ö kaip vokiškai?“ koordinatore Rasa Darbutaite, Goehte's instituto Kalbos skyriaus vadove Nijolia Buinovskaja apie poreikį skleisti vokiškąją kultūrą ir kalbą Lietuvoje, galimybes mokytis vokiečių kalbos mokyklose ir darželiuose;  ir Klaipėdos apskrities gidų gildijos pirmininke Rasa Miuller apie vieną iš vokiečių kalbos dienų renginių – ekskursijas po Klaipėdos senamiestį „Kiek Klaipėdoje Memelio?“

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ spalio 20 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/?fref=ts

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close