captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: geriausius Lietuvos ūkininkus pagerbė Kaune

Lapkričio 30-ąją į Kauno kultūros ir sporto centrą „Girstutis“ susirinko šiemet jau devynioliktą kartą surengto konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojai ir prizininkai. Kuo įsimintini šie metai geriausiems ūkininkams?
Laidos vedėja Regina Montvilienė.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.

Lapkričio 30-ąją į Kauno kultūros ir sporto centrą „Girstutis“ susirinko šiemet jau devynioliktą kartą surengto konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojai ir prizininkai. Konkurse dalyvavo per 400 ūkių šeimininkų, o šventėje pagerbti 115 nugalėtojų ir prizininkų. Kuo įsimintini šie metai geriausiems ūkininkams?

Švenčių bei įvairiomis kitomis progomis ne tik medžiotojai, jų artimieji ar draugai mėgsta pasmaguriauti laukinių žvėrių mėsa, jos gaminiais. Ar ji saugi dėl radioaktyvios ir kitokios taršos?

Sekmadienį prasidėjęs kalėdinis susikaupimas tęsis iki pat Kalėdų. Jo pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos žodžio ,,adventus“ – atėjimas. Šis laikotarpis skirtas pasiruošti Kristaus atėjimo pasaulin šventei – Kalėdoms. Senovėje advento vakarais kaimo žmonės paprastai trobose giedodavo adventines giesmes, dirbdavo nesunkius darbus. Kokie dabar advento vakarai Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijoje?

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, gruodžio 3 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...