captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“: pianistės Aleksandros Juozapėnaitės-Eesmaa atminimui

Prisiminsime lapkričio 22 d. išėjusią talentingą pianistę Aleksandrą Juozapėnaitę-Eesmaa. Lietuvos, Maskvos ir Paryžiaus konservatorijų absolventė 35-erius metus gyveno ir dirbo Taline, dažnai viešėdavo Lietuvoje, vesdavo meistriškumo pamokas, rengdavo koncertus ir įrašus.
Pianistė Aleksandra Juozapėnaitė-Eesmaa.
Pianistė Aleksandra Juozapėnaitė-Eesmaa.

Penktadienio „Muzikiniame pastiše“ prisiminsime lapkričio 22 d. išėjusią talentingą pianistę Aleksandrą Juozapėnaitę-Eesmaa. Lietuvos, Maskvos ir Paryžiaus konservatorijų absolventė 35-erius metus gyveno ir dirbo Taline, dažnai viešėdavo Lietuvoje, vesdavo meistriškumo pamokas, rengdavo koncertus ir įrašus. Vienos viešnagės metu atgijo jos prisiminimai apie didžiąsias muzikos sostines ir legendines asmenybes Olivier Messiaeną, Arturą Bubinsteiną. „Muzikiniame pastiše“ skambės ano susitikimo fragmentai podraug su šviesaus atminimo pianistės įrašais.

Antroje laidos dalyje – susitikimas su kunigaikščio Mykolo Kleopo Oginskio kultūrinio palikimo puoselėtojais bei tarptautinio vokalistų ir pianistų konkurso „M. K. Oginskio kūrybos perlai“ rengėjais – Rietavo M. K. Oginskio meno mokyklos direktore Rita Urniežiene, aktore Virginija Kochanskyte, dainininke Asta Krikščiūnaite ir pianistu Donaldu Račiu.

Ved. Jūratė Katinaitė.

„Muzikinis pastišas“ – lapkričio 30 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...