captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie „Neišmoktas pamokas“

„Neišmoktos pamokos“– taip vadinasi aktoriaus, režisieriaus ir dramaturgo Aleksandro Špilevojaus pjesė, pelniusi apdovanojimų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
Aktorius<br> režisierius ir dramaturgas Aleksandras Špilevojus.
Aktorius
režisierius ir dramaturgas Aleksandras Špilevojus.

„Daug kas nenori su betonu dirbti, nes jis toks posovietinis. Bet aš jokių traumų, susijusių su tuo laikmečiu, neturiu, dėl to noriu, kad betonas turėtų papildomos smarvės. Jis kaip pigus akmuo“, – sako skulptorius Mykolas Sauka, pristatantis betoninių skulptūrų ekspoziciją „Pasijuntu stebimas kito“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: dvikalbis pianinas Beirute ir du skirtingi požiūriai į nacių kultūrinį paveldą Vokietijoje ir Austrijoje.

„Istorija. Aštunta klasė. Griežta mokytoja. Žiauriai griežta mokytoja. Klasė bijo. Todėl mokosi ir kala į savo galvas istorijos faktus. Kala į savo galvas istorijos faktus todėl, kad bijo? Todėl, kad bijo? Taip, todėl, kad bijo. Todėl, kad bet kurią dieną, bet kurią pamoką gali būti dešimties klausimų istorijos testas“, – tai fragmentas iš aktoriaus, režisieriaus ir dramaturgo Aleksandro Špilevojaus pjesės „Neišmoktos pamokos“. Pjesė pelnė apdovanojimų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Šį rudenį pjesė, režisuojama paties autoriaus, bus pristatyta Menų spaustuvės programoje „Atvira erdvė“. Apie tai – pokalbyje su Aleksandru Špilevojumi.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ spalio 13 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...