captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Scanoramos“ meno vadovė Gražina Arlickaitė

„Mums labai svarbu parodyti ne tik naujausius, bet ir laiko patikrintus filmus, kurių estetinė ir etinė vertė yra neginčijama“, – teigia Europos šalių kino forumo „Scanorama“ meno vadovė dr. Gražina Arlickaitė.
Europos šalių kino forumo „Scanorama“ meno vadovė dr. Gražina Arlickaitė.
Europos šalių kino forumo „Scanorama“ meno vadovė dr. Gražina Arlickaitė.

„Užtekdavo jam tiktai žodį ištarti arba mums jo pavardę paminėti atlikėjams ar kolektyvams ir jie iš karto sutikdavo atvykti į mūsų festivalį“, – prof. Saulių Sondeckį, devynerius metus buvusį Tarptautinio Mažeikių meno festivalio meno vadovu, prisimena renginio meno vadovo pavaduotojas Ričardas Grušas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kuo daugiau kalbų moki, tuo geriau supranti, kad egzistuoja požiūrių įvairovė. Neišvengiamai, besimokydamas kitos kalbos, susiduri su kultūriniais skirtumais ir tampi atviresnis“, – sako Kauno technologijos universiteto (KTU) Šiuolaikinių kalbų ir tarpkultūrinės komunikacijos katedros vedėja Saulė Petronienė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie humanitarinius mokslus ir kalbų mokymąsi KTU.

„Mums labai svarbu parodyti ne tik naujausius, bet ir laiko patikrintus filmus, kurių estetinė ir etinė vertė yra neginčijama“, – teigia Europos šalių kino forumo „Scanorama“ meno vadovė dr. Gražina Arlickaitė. Ką ir kodėl žiūrėsime 14-oje „Scanoramoje“? Apie ką diskutuos žiūrovai, kokias kino meno aktualijas nagrinės profesionalai? Artėjant didžiausiam rudens sezono kino renginiui Lietuvoje, pokalbis studijoje su G. Arlickaite.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ spalio 12 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...