captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: artėja šiuolaikinio džiazo festivalis „Vilnius Jazz“

„Lietuvos rusų dramos teatre vyksiančio vienintelio šalyje šiuolaikinio džiazo festivalio programos „vinis“ sunku net įvardyti – daugelis jų tituluojami improvizacinės muzikos genijais. „Vilnius Jazz“ kasmet siekia atrinkti aktualiausias ir įdomiausias šiuolaikinio džiazo atmainas, o festivalyje dalyvauja ne tik džiazo, bet ir akademinės, etninės, roko, industrinės muzikos kūrėjai“, – artėjant 29-ajam „Vilnius Jazz“ festivaliui, pasakoja jo sumanytojas ir prodiuseris Antanas Gustys.
Festivalio „Vilnius Jazz“ sumanytojas ir prodiuseris Antanas Gustys.
Festivalio „Vilnius Jazz“ sumanytojas ir prodiuseris Antanas Gustys.

„Labai džiaugiuosi laikoma Puccinio sopranu, nes tai – mano mėgstamiausias kompozitorius: jo muzika – mano kraujyje, netgi sakyčiau, kad kartais jaučiu kompozitoriaus palaikymą“, – pasakoja latvių operos primadona Kristine Opolais, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre rengianti šventinį koncertą.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„Stiklas vis dėlto šiuo metu dar yra vaikutis – nežiūrint to, kad tas vaikutis gyvena ilgiau nei septyniasdešimt metų“, – apie profesionalaus stiklo meno tradiciją Lietuvoje pasakoja menotyrininkė Raimonda Simanaitienė.

„Lietuvos rusų dramos teatre vyksiančio vienintelio šalyje šiuolaikinio džiazo festivalio programos „vinis“ sunku net įvardyti – daugelis jų tituluojami improvizacinės muzikos genijais. „Vilnius Jazz“ kasmet siekia atrinkti aktualiausias ir įdomiausias šiuolaikinio džiazo atmainas, o festivalyje dalyvauja ne tik džiazo, bet ir akademinės, etninės, roko, industrinės muzikos kūrėjai“, – artėjant 29-ajam „Vilnius Jazz“ festivaliui, pasakoja jo sumanytojas ir prodiuseris Antanas Gustys. Apie džiazo muzikos fiestą pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ spalio 7 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...