captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ką man skaityti?“: kokį pasaulį knygos atveria Donatui Pusliui?

„Kalbant apie santykį su knygomis, tai taip jau išeina, kad be jų niekur neišeinu. Kuprinėje visada turiu vieną ar dvi knygas, kad kažko laukdamas, pietaudamas, važiuodamas visuomeniniu transportu galėčiau skaityti, – pasakoja interneto dienraščio „Bernardinai.lt“ vyr. redaktorius, 2014 m. Tolerancijos žmogus Donatas Puslys.
Interneto dienraščio „Bernardinai.lt“ vyr. redaktorius<br> 2014 m. Tolerancijos žmogus Donatas Puslys. bernardinai.lt nuotr.
Interneto dienraščio „Bernardinai.lt“ vyr. redaktorius
2014 m. Tolerancijos žmogus Donatas Puslys. bernardinai.lt nuotr.

„Knyga yra man kaip langas į pasaulį – tą, kuris yra dabar, kuris buvo ir kuris dar bus, ir kurio užuomazgos būtent dabar ir mezgasi.“ Pokalbyje su Donatu Pusliu – apie tai, kaip knygos padeda pažinti pasaulį ir analizuoti šių dienų reiškinius.

„Didžioji savipagalbos knygų bėda, kad dažniausiai jos teigia, jog padės visiems. Kad jose esantys pratimai, patarimai ar pamokymai yra universalūs ir visada bus veiksmingi. Taip negali būti“, – sako socialinių mokslų daktaras, psichologas Antanas Kairys, kuris patars, į kokius kriterijus atkreipti dėmesį renkantis savipagalbos knygą.

Laida „Ką man skaityti?“ – ketvirtadienį, spalio 6 d., 14.05 val. per LRT RADIJĄ.

Kartojama spalio 6 d. 21.08 val. ir spalio 7 d. 02.05 val.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

Kontaktai: kultura@lrt.lt; (8-5) 236 30 78

http://www.facebook.com/kamanskaityti

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...