captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“

„Šiemet Dainuojamosios poezijos svetainės sezonas išsiskyrė jaunų, dar tik pradedančių savo žingsnius bardų koncertais, kurie buvo paįvairinti  literatūriniais skaitymais. Juk vienas iš mūsų tikslų – skatinti jaunųjų bardų ir jų kartos poetų bendravimą“.

Birželio 6-osios laidoje – apie Dainuojamosios poezijos svetainės sezoną. Taip pat apie fotomenininko Valentino Pečinino paskaitą „Fotoreportažas itin sudėtingomis sąlygomis. Nuo baleto viražų iki Afrikos aktualijų” Panevėžio miesto dailės galerijoje bei apie lenkų ir italų kūrėjų spektaklius Menų spaustuvėje.

„Tam tikrose Afrikos šalyse  užsieniečiai nukentėti gali ne vien dėl draudžiamų objektų, bet ir pačių afrikiečių fotografavimo – tuomet jie puola muštis, nes yra įsitikinę, kad taip vagiama jų siela“, – teigia fotografas V. Pačeninas. Pokalbis su menininku apie fotografines temas, fotoreportažo žanrą ir intrigą nuotraukose.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Menų spaustuvė žiūrovams pristato užsienio teatrinio meno kūrėjų pastatymus – interaktyvų lenkų režisieriaus Wojtek Ziemilski spektaklį „Prologas“ ir Europos eksperimentinio teatro atstovo italo Alessandro Sciarroni performansus „Džosefas“ ir „Tavo mergina“. Pokalbis su teatrologe Vlada Kalpokaite.

„Šiemet Dainuojamosios poezijos svetainės sezonas išsiskyrė jaunų, dar tik pradedančių savo žingsnius bardų koncertais, kurie buvo paįvairinti  literatūriniais skaitymais. Juk vienas iš mūsų tikslų – skatinti jaunųjų bardų ir jų kartos poetų bendravimą“, – sako Vilniaus mokytojų namų projektų vadovas Juozas Žitkauskas. Mintimis apie tarp jaunųjų menininkų populiarėjančią dainuojamąją poeziją dalinsis  J. Žitkauskas, Gytis Ambrazevičius ir Tomas Taškauskas.

Ved. Karina Metrikytė. 

„Ryto allegro“ darbo dienomis nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasiką“.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...