captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: skelbiame „Metų knygos rinkimų 2016“ pradžią

Ekspertų komisijos jau sudarė praėjusiais metais išleistų lietuvių literatūros kūrinių knygų penketukus. Iš ko rinksime Metų knygas šiemet? Ar visų kategorijų penketukai šiemet sudaryti? Kas atnaujina mūsų literatūrą? Ar geriausios knygos tampa populiaresnės ir skaitomesnės?

„Tapant ar kažką dirbant vis tiek nueini lengvesniu keliu, o aš panorėjau sudėtingesnio sau kelio“, – pasakoja Jolanta Kyzikaitė, pristatanti naujausių darbų parodą „Kauliukų tapyba“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.  

„Rinkimai – kaip visada lieka viltis dėl netolimos ateities. Menka viltis, nes šalyje, perfrazuojant klasikus, susiklostė antirevoliucinė situacija, kai viršūnės negali, o apačios nenori. Vis dėlto net ir tokios visuotinės anemijos atmosferoje įdomu pažiūrėti, kas rinkimų programose žadama kultūros sferai“. Artėjant rinkimams po partijų programas dairosi meno kritikas Vaidas Jauniškis.

Ekspertų komisijos jau sudarė praėjusiais metais išleistų lietuvių literatūros kūrinių knygų penketukus. Iš ko rinksime Metų knygas šiemet? Ar visų kategorijų penketukai šiemet sudaryti? Kas atnaujina mūsų literatūrą? Ar geriausios knygos tampa populiaresnės ir skaitomesnės? Pokalbis studijoje su ekspertų komisijų pirmininkais – literatūros kritiku, rašytoju Rimantu Kmita ir rašytoja, literatūros kritike Renata Šerelyte bei komisijos narėmis literatūros kritike Virginija Cibarauske ir rašytoja, literatūros kritike Neringa Mikalauskiene.

„Ryto allegro“ spalio 4 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close