captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: geros permainos Aurimo Inčiūros ūkyje

Širvintų rajone vienas šalia kito gražiai sutardami ūkininkauja broliai Justinas ir Aurimas bei jų tėtis Vytautas Inčiūros. Padeda vieni kitiems darbuose, kartu džiaugiasi pasiekimais, dalinasi patirtimi. Šiemet ypač daug permainų Aurimo Inčiūros ūkyje ir šeimoje.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Širvintų rajone vienas šalia kito gražiai sutardami ūkininkauja broliai Justinas ir Aurimas bei jų tėtis Vytautas Inčiūros. Specializuotuose augalininkystės ūkiuose net daugelis kultūrų tos pačios. Trys ūkininkai, trys šeimos padeda vieni kitiems darbuose, kartu džiaugiasi pasiekimais, dalinasi patirtimi. Šiemet ypač daug permainų Aurimo Inčiūros ūkyje ir šeimoje.  

Daug ir įvairiausių kalbų girdime apie švietimo reformą: pertvarkomos mokyklos, uždaromos mažesnės miesteliuose ir kaimuose. Politikai vienas per kitą kalba apie taupymą ir reformų būtinumą, bet retai prisimena kaime dirbančius mokytojus, negirdi jų sukauptos patirties ir ko gero nežino realios situacijos kaime. Bent iš dalies spragą kompensuos pokalbis su Kėdainių rajone, Pelutavos kaime,  gyvenančia mokytoja Birute Dantiene.  

Šią savaitę  rubrikos „Diena kaime“ pagrindinė veikėja – Kaišiadorių rajono Kalvių kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Brazionienė. antradienį pasakodama apie kasdienius rūpesčius kaime, Lina užsiminė, kad vakare važiuos kartu su kitais baigti paskutiniųjų darbų jau renovuotuose bendruomenės namuose.  Kaip sekėsi, ar daug aktyvistų susirinko?  

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – lapkričio  26 d., ketvirtadienį, 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...