captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: naujausias Kristijono Vildžiūno filmas „Senekos diena“

Manau, kad žmogus ir jo epocha yra susiję neišardomai. Dabar gyvename kitaip ir jaunimas – kitoks“, – savo naujausią filmą „Senekos diena“ pristato režisierius Kristijonas Vildžiūnas.
Kadras iš režisieriaus Kristijono Vildžiūno filmo „Senekos diena“.
Kadras iš režisieriaus Kristijono Vildžiūno filmo „Senekos diena“.

„Sunku apsakyti, kaip gera mums turėti šią įrangą, nes senoji, kuria buvo naudotasi 40 metų, nebeatitiko spektaklių statytojų lūkesčių. Apie tokias vaizdo stebėjimo ir filmavimo galimybes galėjome tik pasvajoti“, – džiaugiasi LNOBT elektronikos skyriaus vadovas Jurijus Mackevičius, pasakodamas apie naujovišką režisūros valdymo pultą. Naujojo sezono pradžioje lankomės LNOBT užkulisiuose.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje apie Metropoliteno operos teatrą Niujorke, atveriantį visiškai naują, šiuolaikišką, kritikų gerai sutiktą Vagnerio operos „Tristanas ir Izolda“ pastatymą.

„Perestroikos pabaiga, sovietmečio eros byrėjimas ir buvo ta diena, kada visi gyvenome čia ir dabar ir praeitis atrodė nebereali, nebe tokia tikra, byranti ir nykstanti, o ateities niekas negalėjo įsivaizduoti – tai buvo tik miražas“, – savo naujausią filmą „Senekos diena“ pristato režisierius Kristijonas Vildžiūnas. – Manau, kad žmogus ir jo epocha yra susiję neišardomai. Dabar gyvename kitaip ir jaunimas – kitoks.“ Pokalbis studijoje su filmo „Senekos diena“ kūrėjais: režisieriumi K. Vildžiūnu, prodiusere Uljana Kim ir aktoriais Dainiumi Gavenoniu ir Elžbieta Latėnaite.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close