captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų": ar išties vaikai gali pasirinkti iš kokio vadovėlio mokytis?

Šiuo metu vien istorijos vadovėlių penktoms–dvyliktoms klasėms išleista daugiau nei aštuonios dešimtys. Po keliasdešimt ar keliolika skirtingų pavadinimų vadovėlių išleista ir kitoms disciplinoms. Kaip mokytojai ir mokyklos renkasi vadovėlius?
T. Urbelionio (BFL) nuotr.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.

Ar mokyklos klientai – tėvai ir krepšelį į mokyklą atsinešantys jų vaikai – turi galimybių pasirinkti, iš kokio vadovėlio jie norėtų mokytis?

Kaip mokytojai ir mokyklos grindžia (jei grindžia), kodėl jie pasirinko mokyti vaikus iš senstelėjusio ir ne geriausių vertinimų sulaukusio vadovėlio?

Pagaliau, kodėl dažno vadovėlio kaina (apie 30 eurų) gerokai viršija net spalvingiausių ir storiausių knygų albumų kainas? Ar tikrai leidyklos nemanipuliuoja kainomis?

Laidoje dalyvaus Vilniaus Baltupių progimnazijos pradinių klasių mokytoja Vida Ramanauskienė, Kauno jėzuitų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Mindaugas Grigaitis, Marijampolės Sūduvos gimnazijos istorijos mokytoja Vaida Pituškienė, vadovėlių autorius ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos vadovas Rytas Šalna.

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų" rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...