captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: tryliktasis Vilniaus tarptautinis teatro festivalis „Sirenos“

„Eidami į teatrą žmonės sako norintys pailsėti nuo to, ką mato per televiziją, tačiau šiemetinis festivalis neleis žiūrovams bėgti nuo savo pačių atvaizdo“, – teigia tryliktojo Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ meno vadovė Audra Žukaitytė.
Organizatorių „Facebook” nuotr.
Organizatorių „Facebook” nuotr.

„Pernai viena nuotrauka buvo padaryta Kensingtono karališkajame parke per patį saulėlydį, kai parkas jau uždarytas ir lankytojai nebeįleidžiami. Jos autorius miegojo tame parke, todėl tik jis galėjo užfiksuoti būtent tokį kadrą“, – pasakoja Paulas Ryanas, vadovaujantis socialiniam fotografijos projektui „MyLondon 2017“, suteikiančiam progą į Londoną pažvelgti buvusių ir esamų benamių akimis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Ar lietuvių kalba „patogi“ dainų tekstams? Kas dainų autoriams svarbiau – žodžių skambumas ar gilumas? Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie dainų tekstus. 

„Tai, kaip mes gyvename ir kuo dalinamės tampa informacija naujienų portaluose ir televizorių ekranuose, eidami į teatrą žmonės sako norintys pailsėti nuo to, ką mato per televiziją, tačiau šiemetinis festivalis neleis žiūrovams bėgti nuo savo pačių atvaizdo“, – teigia tryliktojo  Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ meno vadovė Audra Žukaitytė. Apie tai, kaip šį kartą Europos laisvieji menininkai pristato teatre mūsų kasdienybę, susitikimus su teatro genijais tituluojamų režisierių kūryba bei teatrinio konteksto pažinimo galimybę – su A. Žukaityte pokalbis studijoje.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ rugsėjo 28 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...