captcha

Jūsų klausimas priimtas

LR Seimo rinkimai 2016. Partijų debatai: išgirsk, stebėk ir užduok klausimą

Lietuvos radijo partijų debatai – ne tik Vilniuje, bet ir jūsų mieste. Biržieti, trečiadienį ateik ir užduok klausimą partijų atstovams, kovojantiems dėl vietų Seime. Burtai lėmė, kad debatuose Biržuose dalyvauja partija „Tvarka ir teisingumas“ ir Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija. Kas valdys Lietuvą artimiausius ketverius metus – spręsite jūs. Debatai prasidės 11.00 val. Biržų krašto muziejuje „Sėla“.  
Radijo rinkimų debatų komanda.
Radijo rinkimų debatų komanda.

Septyni miestai, keturiolika partijų. Kas valdys Lietuvą artimiausius ketverius metus? Nuspręsti, ką išsirinkti, gali padėti partijų debatai per LRT RADIJĄ.

Pirmadieniais ir trečiadieniais – nuo 09.00 iki 10.00 val. – svarbiausi ir labiausiai intriguojantys faktai apie partijas, o nuo 11.00 iki 12.00 val. – tiesioginiai partijų debatai Vilniuje, Biržuose, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje ir Šalčininkuose.

IŠGIRSK per LRT radiją, STEBĖK portale LRT.lt, ateik tiesiai į radijo kilnojamąją studiją ir UŽDUOK klausimą arba rašyk adresu https://m.facebook.com/rytogarsai/

Antradieniais ir ketvirtadieniais 11.05–12.00 val. žurnalistai Eglė Rašimaitė ir Virginijus Savukynas nagrinės partijų programas.

 

Kas? Kur? Kada?

09 12 VILNIUS – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai Lietuvos žaliųjų partija. Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

09 14 BIRŽAI – partijaTvarka ir teisingumas“ Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija. Biržų krašto muziejuje „Sėla“.

09 19 KAUNAS – Lietuvos liaudies partija Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje.

09 21 ŠIAULIAI – Lietuvos laisvės sąjunga S. Buškevičiaus ir tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą”. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje.

09 26 PANEVĖŽYS – politinė partija „Drąsos kelias” politinė partija „Lietuvos sąrašas“. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje.

09 28 KLAIPĖDA – Lietuvos socialdemokratų partija Darbo partija. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje.

10 03 ŠALČININKAI – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Šalčininkų kultūros centre. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...