captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: daugumos lietuvių taupyklėse švilpauja vėjai – kodėl?

Tyrimas skelbia, kad atsiradus netikėtoms išlaidoms – pusė Lietuvos gyventojų sunkiai išsiverstų be paskolos. Ir čia nieko keisto, kadangi kone du trečdaliai mūsų tautiečių visiškai neturi santaupų. Kaip gebame, jei gebame susitaupyti, kad ir mažai uždirbdami?

Didžioji dauguma jaunimo visiškai nesidomi politika. Europos socialinio tyrimo duomenys rodo, kad ja nesidomi daugiau nei 90 proc. jaunuolių.  Pagal šį rodiklį esame kone paskutiniai Europoje – teigia Eglė Vaidelytė, Kauno technologijos universiteto Viešojo valdymo studijų krypties vadovė.

Lietuvoje startuoja „Inovacijų savaitė 2016“. Pirmą kartą vyksiančioje savaitėje daugiau nei 50 renginių Vilniuje ir Kaune, galybė pažinčių su išradėjais, mokslininkais, verslininkais ir galimybė prisiliesti prie ateities – pačių naujausių ir įdomiausių išradimų Lietuvoje. Vienas jų – elektriniai automobiliai, jų ateitis.

Kokios paslaptys glūdi Jupiterio planetos palydove Europoje? Šį klausimą kelia viso pasaulio mokslininkai ir astronomijos mėgėjai, laukdami išskirtinio NASOS pranešimo.

Savaitės istorija.

Nuo 09.05 val – Seimo rinkimams skirta laida iš Panevėžio.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...