captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – naujas ansamblio „Subtilu-Z“ albumas

Nuo 2005 metų gyvuojantis vyrukų kvartetas „Subtilu-Z“ – ryškius žodžius muzikiniame gyvenime tariantis ansamblis. Apie save pasakos ir naująjį albumą „Strong insertion“ („Aštrus įsiveržimas“) laidoje pristatys du kvarteto nariai – Povilas Velikis ir Laurynas.
Kvartetas „Subtilu-Z“. Martynos Jovaišaitės nuotr.
Kvartetas „Subtilu-Z“. Martynos Jovaišaitės nuotr.

Nuo 2005 metų gyvuojantis vyrukų kvartetas „Subtilu-Z“ – ryškius žodžius muzikiniame gyvenime tariantis ansamblis. Intrigos pradžia – netradicinė jo sudėtis: du akordeonai, tenorinė birbynė ir perkusija. Toliau – savitos kalbos paieškos, sėkmingi koncertai ir laimėti tarptautiniai konkursai, gastrolės po Lietuvą ir užsienį... ir vėl nauji bandymai, atvedę į antrąją kompaktinę plokštelę „Strong insertion“ („Aštrus įsiveržimas“). Joje skamba ir dviejų ansamblio narių kompozicijos, ir kanklių, vokalistės Valentinos Yaron balsai. O neseniai naują programą Lietuvos nacionalinės filharmonijos koncertų cikle Trakų pilyje „Subtilu-Z“ pristatė su Nacionalinės premijos laureate Asta Krikščiūnaite. Apie save pasakos ir naująjį albumą laidoje pristatys du kvarteto nariai – Povilas Velikis ir Laurynas Vaitkus.  

Antrąją laidos dalį skirsime prieš 280 metų gimusiam italui, kadaise užkariavusiam Prancūzijos valdovo Liudviko XIV širdį ir pelniusiam Paryžiaus muzikinės visuomenės pripažinimą – Jeanui Baptistui Lully. Skambės kelių ryškiausių jo sceninių veikalų fragmentai.

Ved. Jūratė Vičienė. 

„Muzikinis pastišas“ – lapkričio 28 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close