captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Širvintų gyventojai siekia išsaugoti šimtametį ąžuolą

Šimtametį ąžuolą planuojama kirsti kartu su kitais 10-čia medžių, pertvarkant priešais savivaldybę esančią miesto aikštę. Gamtosaugininkai apgailestauja, kad per pastarąjį dešimtmetį panaudodami europines lėšas dauguma miestų ir miestelių žaliąsias savo erdves nuskurdino arba sunaikino.
Miesto aikštė Širvintose.
Miesto aikštė Širvintose.

Lietuvoje minima 75-erių metų sukaktis nuo masinių žydų žudynių Lietuvoje pradžios, taip pat Prezidento, Pasaulio tautų teisuolio Kazio Griniaus 150-osios gimimo metinės.

Seimo Socialdemokratų frakcija kviečia generalinį prokurorą plenariniame posėdyje atsakyti į klausimus dėl kariuomenės pirkimų. Parlamentarai taip pat teiraujasi dėl prokuroro pavaduotojų parinkimo, banko „Snoras“ buvusių vadovų bei buvusios Seimo narės Neringos Venckienės ekstradicijos.

Antradienį Telšių miškų urėdijos Ubiškės girininkijos „Žvėrinčiuje“ bus atidarytas naujas stumbrynas ir paminėtas „Žvėrinčiaus“ dvidešimtmetis.

Siūloma, kad vairuotojai neprivalėtų su savimi vežiotis visų dokumentų. Taip pat siūloma numatyti administracinę atsakomybę už saugaus elgesio ant paviršinių vandens telkinių pažeidimus, sugriežtinti administracinę atsakomybę už alkoholinių gėrimų gėrimą, neblaivaus asmens pasirodymą viešose vietose.

Lietuva turi skatinti gimstamumą ir technologinį verslumą – teigia Nobelio premijos laureatas Danielis Shechtmanas, dalyvavęs Vilniuje vykusiame Gyvybės mokslų forume. Kaip Lietuvai tapti startuolių šalimi? Kokią pamoką mokslininkas išmoko pelnęs Nobelio premiją?

Tarptautiniame San Sebastiano kino festivalyje Ispanijoje įvyko pasaulinė filmo „Apsimetėliai“  premjera. Tai trijų Baltijos šalių bendros gamybos filmas, kurį prodiusuoja „Studio Uljana Kim“ kartu su kolegomis iš Latvijos ir Estijos.

Etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai.

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Rugsėjo 20-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.                                                 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...