captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: Vilniuje vėl kalėdinė mugė

Šeštadienį Vilniaus rotušėje prasideda tarptautinė labdaros mugė. Ji vyks jau devintą kartą. Lankytojai pamatys originalių suvenyrų ir rankų darbo dovanų iš daugiau nei 30 pasaulio šalių, galės dalyvauti loterijoje ir laimėti puikių prizų, paragauti įvairių skanėstų.

Šeštadienį Vilniaus rotušėje prasideda tarptautinė labdaros mugė. Ji vyks jau devintą kartą. Vilniečiams ir miesto svečiams savo šalių tradicijas šiemet pristatys 35 valstybės ir bendruomenės, 5 tarptautinės Vilniaus mokyklos. Lankytojai pamatys originalių suvenyrų ir rankų darbo dovanų iš daugiau nei 30 pasaulio šalių, galės dalyvauti loterijoje ir laimėti puikių prizų, paragauti naminių pyragų, sausainių, kitų tradicinių skanėstų.

Taip pat supažindinsime su festivalio „Kalėdiniai vakarai“ programa. Festivalis vyks visą gruodį ir sausį. Tai klasikinės muzikos koncertai, paveikslų ir knygų parodos, dramos ir baleto spektakliai, pristatysiantys Rusijos meną.

Vilniaus Simono Konarskio vidurinėje mokykloje vyko šventė, skirta dainų ir šokių ansamblio „Świtezianka“ 35-erių metų jubiliejui.

„Santara“ – lapkričio 28 d., trečiadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...