captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kaip buvęs valstybės tarnautojas tapo ūkininku

Dažniausia ūkininkais tampama tęsiant tėvų ar senelių pradėtą veiklą, baigus žemės ūkio mokslus ir įsikūrus kaime, o Vilniuje gyvenančio Voldemaro Maziliausko patirtis kitokia.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Voldemaras Maziliauskas prieš ketverius metus pradėjo ūkininkauti, kai baigė valstybės tarnybą. Studijos Mykolo Romerio universitete ir  valstybės tarnyboje įgytos teisinės žinios, organizacinė patirtis dabar labai praverčia  ūkinėje veikloje. Nuolatinė gyvenamoji vieta Vilniuje Voldemarui netrukdo prižiūrėti mėsinių galvijų bandą, dirbti daugiau kaip 200 ha žemės Kaišiadorių rajone.

Laidos rengėjai gavo laišką iš Alytuje gyvenančios Onos Jacevičienės. Laišką pasirašė dar septynios senjoros, norinčios sužinoti, ar galima mieste priešais prekybos centrą parduoti savo sode išaugintas gėles, daržoves, vaisius ir uogas. Laiško autorė teigia girdėjusi (ir Lietuvos radijas, neva, pranešęs, ir Alytaus meras Vytautas Grigaravičius sakęs), kad senjorams savam sode išaugintas gėrybes parduoti galima. Pabandžiusios tai padaryti draugės buvo išvaikytos savivaldybės tarnautojų, policijos pareigūnai net baudas nedideles skyrė. Kaip padėti aiškina savivaldybės administracijos dir. pav. Kęstutis Žuromskas. Ką pataria Lietuvos Šeimos ūkių sąjungos pirmininkas Vidas Juodsnukis, organizuojantis mobiliuosius turgelius ar prekyvietes miestuose smulkiesiems ūkininkams?   

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, rugsėjo 19 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...