captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kiek valstybei kainuoja priklausomybė nuo alkoholio?

Pradedame radijo pasakojimų ciklą „Kodas: Alkoholis“. Kiek valstybei kainuoja priklausomybė nuo alkoholio, kaip jis keičia gyvenimą ir kokiomis priemonėmis galima būtų visuomenę „užkoduoti“ nuo šios problemos?

Prezidentė tikisi nuo antradienio pradėti susitikimus su kandidatais į ministrus.

Prezidentūroje bus įteikti apdovanojimai pažangiausioms žinių ekonomikos įmonėms ir sėkmingiausiai dirbančiai jaunai aukštųjų technologijų įmonei.

„Onkologijos mokslo strategija: ar ji yra Lietuvoje?" Į tokį klausimą antradienį rengiamoje spaudos konferencijoje  atsakymo ieškos Vilniaus universiteto Onkologijos instituto  medikai ir mokslininkai.

Estijos transformacija po sovietmečio buvo sėkmingesnė nei kitų Baltijos šalių – dar ir dėl to, kad ten pirmiausia buvo įvestas privalomas sveikatos draudimas. Apie tai „Mokslo varduose“.

Pradedame radijo pasakojimų ciklą „Kodas: Alkoholis“. Kiek valstybei kainuoja priklausomybė nuo alkoholio, kaip jis keičia gyvenimą ir kokiomis priemonėmis galima būtų visuomenę „užkoduoti“ nuo šios problemos? Apie tai svarstysime visą gruodžio mėnesį – antradieniais.

Taip pat laidoje – interviu su laikinuoju Premjeru Andriumi Kubilium, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – lapkričio 23 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...