captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai” : kaip pasikeitė pasaulis per 15 metų po rugsėjo 11-osios JAV?

Prieš 15 metų rugsėjo 11 d. JAV buvo įvykdyta serija koordinuotų savižudžių išpuolių. Atakos nusinešė beveik 3 tūkst. žmonių gyvybių.

Lietuvoje viešintis Maltos ordino didysis hospitalierius Dominique Prince teigiamai vertina šalies savanorių darbą ir vadina juos labai atsidavusiais.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Alfonso Petručio parengtas pasakojimas apie pirmuosius  transatlantinius skrydžius su hidroplanais dar nuo 1919-ųjų.

Kultūros renginių anonsas.

Pasak specialistų, botanikos sodų kaupiamos žinios apie augalus ir moksliniai tyrimai kaip niekada svarbūs gamtosaugai. Siekiama, kad sparčiai nykstant biologinei įvairovei, jų kolekcijose būtų bent trys ketvirtadaliai retųjų ir nykstančių rūšių. Lietuvoje šie sodai kol kas labiau žinomi kaip vietos, kur traukiama pasigėrėti žydinčiais kultūriniais augalais. Tačiau Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas Kaune šiemet pradėjo įrengti retųjų Lietuvos augalų ekspoziciją.

Sekmadienį Vilniuje vyks 13-sis „Danske Bank Vilniaus maratonas“, kurio metu visoje renginio trasoje bus ribojamas eismas.

Vedėja Alvyda Bajarūnaitė.

Rugsėjo 11-osios, sekmadienio, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...