captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Kodėl verta savanoriauti „Vaikų linijoje“?

Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kviečia savanoriauti – telefonu ir internetu išklausyti sunkumus išgyvenančius vaikus. 

 Šiemet 19-os metų veiklos sukaktį mininti „Vaikų linija“ turi galimybių atsiliepti į 1 iš 4 vaikų skambučių. Išklausyti daugiau vaikų leidžia pastaraisiais metais išaugusi savanorių konsultantų komanda. Apie „Vaikų linijos“ svarbą ir kodėl verta tapti savanoriu – pokalbis 8.20val.

Lygiai mėnesiui likus iki Seimo rinkimų skelbiami galutiniai kandidatų į Seimą sąrašai, Europoje šiandien rengiama atsakingos žiniasklaidos ir viešinimo kampanija „Gerosios pasaulio žinios: mes turime planą“ – šios temos aktualijų pusvalandyje.

Ginčai dėl burkinių – kūną dengiančių maudymosi kostiumų – iš Prancūzijos paplūdimių persikėlė į šalies teismus ir prezidento rinkimų kampanijas. Kuo ypatingas tokio dėmesio sulaukęs burkinis? Kokios diskusijos dėl musulmonių apdangalų užvirė kitose Europos šalyse? – apie tai „Naujienų žemėlapyje“.

Taip pat laidoje ir kitos temos, o 9.30 val. penktadienio pokalbis su LRT generalinio direktoriaus pavaduotoju Rimvydu Paleckiu apie naująjį LRT Televizijos sezoną. 

Laidą veda Artūras Matusas ir Gabija Narušytė, prodiuserė Aušra Jūraitė

„Ryto garsai“ – penktadienį, rugsėjo 09 d., nuo 06.30 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...