captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie lenkų paveikslėlių knygos fenomeną

„Look! Polish Picturebook!” – lenkų paveikslėlių knygų paroda atidaroma Vilniaus rotušėje, vyks dirbtuvės, bus skaitomi pranešimai.
Look Polish Picturebook „Facebook” nuotr.
Look Polish Picturebook „Facebook” nuotr.

„Spektaklis turi paliesti žmogaus širdį, vaizdas ir perteikiamos mintys įtraukti. Man atrodo, kad aš kažką patobulinau, kad viskas brandžiau, bent jau taip tikiuosi. Kiekvienas spektaklis atspindi mane tokią, kokia esu šiandien“, – sako choreografė Anželika Cholina, po dešimties metų vėl pastačiusi Lietuvoje šokio spektaklį „Otelas“ V. Šekspyro tragedijos motyvais.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie muzikos ir menų festivalį Rūro trienalę šiaurės vakarų Vokietijoje ir apie naująjį Iano McEweno romaną „Riešuto kevalas", parašytą iš protingo embriono perspektyvos.

„Look! Polish Picturebook!” – lenkų paveikslėlių knygų paroda atidaroma Vilniaus rotušėje, vyks dirbtuvės, bus skaitomi pranešimai. Apie „Lenkų iliustracijos mokyklą” ir unikalią pasakojimo formą – paveikslėlių knygą, skirtą ne tik vaikams, jos istorinį, kultūrinį ir visuomeninį kontekstą bei naujausias vystymosi tendencijas – pokalbis studijoje su grafike Grazka Lange, meno istorike ir kritike Anita Wincencjusz-Patyna ir projekto vadove Renata Malcer Dymarska.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“  rugsėjo 8 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...