captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Aktualijų studija“: kokia bus A. Butkevičiaus Vyriausybė?

Socialdemokratų prezidiumas paskelbė, kuriuos žmones siūlys kandidatais į ministrus. Partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatai aiškūs buvo jau seniai. Būsimam Premjerui Algirdui Butkevičiui kandidatai į kultūros ir žemės ūkio ministrus netiko, todėl Darbo partijos vadovų paprašyta pasiūlyti kitus. 
Laidos vedėja Agnė Skamarakaitė.
Laidos vedėja Agnė Skamarakaitė.

Socialdemokratų prezidiumas paskelbė, kuriuos žmones siūlys kandidatais į ministrus. Partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatai aiškūs buvo jau seniai. Darbo partija pateikė savo kandidatus būsimam Premjerui Algirdui Butkevičiui. Jis teigia, kad kandidatai į kultūros ir žemės ūkio ministrus jam netiko, todėl Darbo partijos vadovų paprašyta pasiūlyti kitus.

Formuojamos koalicijos Vyriausybės programos projekte įrašytas pensijų ir atlyginimų didinimas, progresinių pajamų ir turto mokesčių įvedimas, neketinama tęsti Visagino atominės elektrinės projekto.

Laidoje dalyvauja Lietuvos socialdemokratų partijos vicepirmininkas Vytenis Andriukaitis, Darbo partijos pirmininko pavaduotoja Virginija Baltraitienė, portalo lrt.lt redaktorius Vladimiras Laučius.

Telefonu – savaitraščio „Atgimimas“ vyriausioji redaktorė Indrė Makaraitytė.  

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„LRT Aktualijų studija“ lapkričio 26 d., pirmadienį, 11.03 val., kartojama 21.03 val. per LRT RADIJĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...