captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Lietuvos nacionalinė M. Mažvydo biblioteka po rekonstrukcijos: ką atrasime?

„Rekonstravome tai, kas prasminga, tikslinga ir perspektyvu“, – apibendrina Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius Renaldas Gudauskas. – Bibliotekoje atsiras galimybė rengti konferencijas, viešuosius kultūros, politikos, mokslo debatus, realizuoti su muzika, kinu susijusius sumanymus. Jau nekalbant apie fondų naudojimą ir atviras erdves kūrybai, bendravimui.“
T. Urbelionio (BFL) nuotr.
T. Urbelionio (BFL) nuotr.

„Mūsų pagrindinė veikla niekada nebuvo ir nebus filmų rodymas“, – tvirtina medijų eksperimentatorė Miglė Križinauskaitė, savo gimtajame mieste Utenoje įkūrusi inovatyvią vizualiojo meno erdvę – kino namus „Taurapilis“.

Dienraščių kultūros puslapiai.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – viena tema: naujas straipsnis Londono knygų apžvalgoje (London  Review of Books) apie airių kilmės anglų rašytoją Airisę Merdok (Iris Murdoch), pagarsėjusią savo metafizikos nevengiančiais romanais.

„Rekonstravome tai, kas prasminga, tikslinga ir perspektyvu“, – apibendrina  Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius Renaldas Gudauskas. – Bibliotekoje atsiras galimybė rengti konferencijas, viešuosius kultūros, politikos, mokslo debatus, realizuoti su muzika, kinu susijusius sumanymus. Jau nekalbant apie fondų naudojimą ir atviras erdves kūrybai, bendravimui.“ Apie dvigubai padidėjusias bibliotekos erdves, rekonstravus pagrindinį pastatą, ir jose atsiveriančias naujas galimybes lankytojams pokalbis studijoje su generaliniu pagrindinės šalies bibliotekos direktoriumi prof. R. Gudausku ir pavaduotoja informacijos išteklių ir paslaugų plėtrai Sandra Leknickiene.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“  rugsėjo 1 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close