captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apie lengvatas tėvams, kurių šeimose yra moksleivių

Dirbantys tėvai, kurie augina mokyklinukus iki 12 metų, turės ne mažiau kaip pusę darbo dienos laisvo nuo darbo laiko palydėti vaiką į mokyklą. Darbuotojai, pasinaudoję šia garantija, atidirbti už tai neprivalės.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Vilnius prisijungia prie didžiausio Europos memorialo po atviru dangumi – antradienį Vilniaus šaligatviuose atsiras variu dengti „Atminimo akmenys“, įamžinsiantys aštuonis Holokausto metu žuvusius vilniečius.

Antradienį Lietuvos kariuomenės Generolo Silvestro Žukausko Pabradės poligone bus atidarytas vienintelis Baltijos regione treniruočių kompleksas „Mūšis mieste". 

Kai kurie į Latviją atvykę pabėgėliai iš Artimųjų Rytų skundžiasi buvę apgauti – esą buvę nuslėpta, jog ši šalis, kaip teigiama, – viena skurdžiausių Europos Sąjungoje.

Europos Pietinės orbservatorijos astronomai prieš kelias dienas paskelbė atradę naują Žemės tipo planetą, kuri sukasi aplink artimiausią Saulės sistemai žvaigždę Kentauro Proksimą. Teigiama, kad šioje planetoje gali būti geros sąlygos egzistuoti vandeniui, taigi – ir nežemiškai gyvybei. Ši naujiena apskriejo visą pasaulį ir jau dabar kai kurių ekspertų vadinama šimtmečio atradimu. Kiek realu, kad šioje planetoje kažkas gyvena? Ir kada ten nuvyksime? Simonas Bendžius kalbina astrofiziką Kastytį Zubovą.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Vilniaus teritorinė ligonių kasa kartu su Lietuvos studentų sąjunga ragina studentus kritiškai vertinti į mokymo įstaigas užsukančių gydymo įstaigų atstovų pasiūlymus persirašyti į jų gydymo įstaigas. Ką reiškia tokie pažadai ir kodėl reikia labai atidžiai rinktis gydymo įstaigą?

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Antradienio, rugpjūčio 30-osios, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...