captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: minint 75-ąsias Holokausto Lietuvoje metines, prisimename Didžiąją Molėtų žydų tragediją

1941 m. rugpjūtį buvo išžudyta didžioji dalis Molėtų mieste gyvenusių žudų. Minint tragiškus įvykius, mieste organizuojama iškilminga eisena masinių žudynių aukoms atminti. Pašnekovas – žurnalistas, knygos „Molėtai 625 – žmonės, istorija, gamta“ autorius Vaidotas Žukas.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Pradeda galioti naujas kompensuojamųjų vaistų kainynas. Į naująjį kainyną įtraukti vaistai su visiškai naujomis veikliosiomis medžiagomis, skirtomis gydyti išsėtinę sklerozę, plaučių fibrozę, raudonąją vilkligę bei ŽIV.

Didžioji Molėtų žydų tragedija. Pokalbis su dramaturgu Mariumi Ivaškevičiumi, tiesiogiai su tragiškais įvykiais Molėtuose susidūrusia mokslininke iš Izraelio Nina Taicher, Lietuvos žydų bendruomenės pirmininke Faina Kukliansky.

Savaitės istorinių įvykių apžvalga.

Verslo naujienos iš Kauno.

Labas rytas, Europa. Apie nuo žemės drebėjimo nukentėjusią Italiją pokalbis su LRT RADIJO bendradarbe šioje šalyje Daiva Lapėnaite.

Artėjant mokslo metų pradžiai, daugelis vairuotojų didmiesčiuose atsiduria vis ilgesnėse automobilių spūstyse. Ypač tai pastebi sostinės vairuotojai. Kaip miestų savivaldybės tvarkosi gatvėse, ką daro, kad vairuotojams ir keleiviams nereikėtų ilgas valandas leisti eismo kamščiuose?

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Lukas Kivita. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Rugpjūčio 29-osios, pirmadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close