captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Ponuliai, dirbkime, dirbkime tik kultūros ir ekonomikos darbą, o kai visa to padaugės – tai ir politikos atsiras savaime“, – ragino savo tautiečius žymus Lietuvos visuomenės, kultūros veikėjas bei pramonininkas Petras Vileišis. Apie jį – pirmadienio viktorinoje.
Petras Vileišis.
Petras Vileišis.

Baigiantis rugpjūčiui, Plungėje prasideda tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis – šimtametes muzikos tradicijas gaivinanti iškili šventė. „Muzika nežino jokių sienų, ji suartina žmones, tautas ir valstybes“, – teigia viena renginio organizatorių, „Plungiškių draugijos“ viceprezidentė Genovaitė Žiobakienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Literatūros kritiko Ramūno Čičelio parengtoje apžvalgoje – apie Henriko Algio Čigriejaus novelių knygą „Savi ir pažįstami“ bei Australijos lietuvių poetės Lidijos Šimkutės eilėraščių rinktinę „Baltos vaivorykštės“.

„Ponuliai, dirbkime, dirbkime tik kultūros ir ekonomikos darbą, o kai visa to padaugės – tai ir politikos atsiras savaime“, – ragino savo tautiečius Petras Vileišis, žymus Lietuvos visuomenės, kultūros veikėjas bei pramonininkas, iškeliavęs Anapilin prieš 90 metų. Apie Petrą Vileišį – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 29 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...