captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pjūčiai ant kulnų lipa rapsų sėja

Dabar Lietuvos laukuose darbai vienas kitam ant kulnų mina. Visiškai baigiasi geriausi terminai žieminiams rapsams sėti, o šį darbą atlikti dar ne visi suskubę – dirvos įmirkusios. Kokius sprendimus šiuo, kitais atvejais siūlo Žemdirbystės instituto Dirvožemio ir augalininkystės skyriaus vedėjas Virginijus Feiza?
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Gimę Varėnos rajone, Dargužių kaime, Daiva ir Rimantas Kazlauskai ištikimi savo tėviškei. Svarbiausias jų pragyvenimo šaltinis – 50 ha šeimos ūkis. Augina javus, mėsinius galvijus. Tik iš ūkio verstis būtų sunku. Daiva dar  degalinėje, Rimatas gaisrininku dirba. Jis valiojo ir namą suręsti. Svajoja apie kaimo turizmo verslą.

Jau 15 metų gyvuoja Kazlų Rūdos savivaldybės Višakio Rūdos kaimo bendruomenė. Pastaraisiais metais jos taryba ypač daug dėmesio skiria įvairiai kultūrinei veiklai. Čia įkurtas ir klubas „Višakio vingis“. Aktyvūs jo nariai siūlo ir įgyvendina įvairius kūrybinius sumanymus. Taip atsirado piešinių ant šilko, net iš arbatos tirščių sukurtų paveikslų. O kur dar aplinkos tvarkymas, puošimas savų darželių gėlėmis, skulptūromis.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, rugpjūčio 26 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...