captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl nerūšiuojame atliekų?

Lietuvoje atliekas reguliariai rūšiuoja 37 proc. gyventojų. Į sąvartynus patenka apie 64 proc. pakuočių atliekų. Pagal ES reikalavimus Lietuva iki šių metų privalėjo perdirbti ar kitaip panaudoti ne mažiau kaip 50 proc. buitinių atliekų.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Tęsiasi JAV viceprezidento Joe Bideno vizitas Rygoje, kur jis susitinka su trijų Baltijos šalių vadovais. Antradienį jis padarė politinį pareiškimą apie saugumą Baltijos regione.

Trečiadienį Vilniaus Katedros aikštėje Lietuvos parolimpinė rinktinė bus išlydėta į Rio de Žaneirą.

Aplinkos apsaugos agentūra paankstino lašišinių žuvų neršto ir migracijos rudeninio laikotarpio pradžią. Joms savaite anksčiau nei paprastai bus sudarytos tinkamos sąlygos įveikti kliūtis migruojant į aukštupius neršti.

Radijo ekskursija. Su gide Gabija Lunevičiūte lankysimės palei Nerį nusidriekusioje Vilniaus Žygimantų gatvėje. Susitiksime su Juliumi Šalkauskiu, šioje gatvėje gyvenančiu beveik 80 metų.

Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga.    

Jau antrus metus regioniniai parkai už apsilankymą prašo susimokėti už 1 euro rinkliavą. Kiek sąmoningi Lietuvos parkų lankytojai, koks šis vasaros sezonas buvo saugomose teritorijose? 

Laidą veda Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Rugpjūčio 24-osios, trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close