captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Vasaros studija“: kada politikams geriau susilaikyti ir neiti į viešus renginius?

Druskininkuose abiturientas, atsiimdamas brandos atestatą, atsisakė vicemerui paspausti ranką. Vicemeras Linas Urmanavičius jaunuolį pavadino susireikšminusiu ir pabrėžė jo auklėjimo spragas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Didžiulio internautų dėmesio susilaukė Biržų rajono meras Valdemaras Valkiūnas, savo sveikinimo kalba šokiravęs literatų bendruomenę, rašytojų kūrybą palyginęs su greitojo maisto tiekimo įstaiga.

Dar anksčiau į viešumą išlindo Darbo partijos vidinės taisyklės, nurodančios, kaip partijos nariai turi patekti į mokyklas ir pasveikinti abiturientus.

Kada politikams vis dėlto geriau susilaikyti ir neiti į viešus renginius? Ką skelbti, o ko neskelbti socialiniuose tinkluose? Kaip jiems vykdyti rinkimų agitaciją, kad nesusigadintų savo įvaizdžio?

Laidoje dalyvaus Druskininkų vicemerui rankos nepaspaudęs abiturientas Adomas Semeška, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto doktorantas, apžvalgininkas Romualdas Bakutis, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Medijų tyrimų laboratorijos vedėjas doc. dr. Andrius Šuminas, viešųjų ryšių ekspertas Arijus Katauskas.

Vedėjas Edvardas Kubilius.

„LRT Vasaros studija“ – rugpjūčio 23 d., antradienį, 11.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...