captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Lenkijos instituto Vilniuje direktorius Marcinas Łapczyńskis

Šie metai Lenkijos institutui Vilniuje – jubiliejiniai. „Atrodo, kad dvidešimt – tai jaunuolio metai, bet iš kitos pusės – žvelgiant į instituto įdirbį – tai labai brandus amžius. Amžius, kuris dėl įgytos patirties leidžia priimti išmintingus sprendimus ir pasirinkimus, naujus iššūkius, džiaugtis kitų ir savo sėkme“, – kalbėjo naujasis Lenkijos instituto Vilniuje direktorius Marcinas Łapczyńskis.
Lenkijos instituto Vilniuje direktorius Marcinas Łapczyńskis. J. Bożerodska nuotr.
Lenkijos instituto Vilniuje direktorius Marcinas Łapczyńskis. J. Bożerodska nuotr.

„Tai kelionė per peizažus ir nuotaikas. Mes nekalbame apie laimę, kalbame apie posūkį, kas įvyksta už jo. Ir atmintį, kai grįžus į atminties labirintus galima suvokti, kas įvyko“, – savo naująjį spektaklį „Lucky Lucy“ apibūdina klaipėdietė choreografė Agnija Šeiko, kviečianti į premjerą uostamiesčio geležinkelio stotyje.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„Jau ilgus metus gyvuojanti tradicija „Dūdų vasara“ yra vienas iš seniausių kultūros renginių Palangoje. Šis pučiamųjų muzikos koncertų ciklas sukviečia daugybę klausytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių“, – sako Palangos orkestro vadovas ir dirigentas Vygantas Rekašius.

Šie metai Lenkijos institutui Vilniuje – jubiliejiniai. „Atrodo, kad dvidešimt – tai jaunuolio metai, bet iš kitos pusės – žvelgiant į instituto įdirbį – tai labai brandus amžius. Amžius, kuris dėl įgytos patirties leidžia priimti išmintingus sprendimus ir pasirinkimus, naujus iššūkius, džiaugtis kitų ir savo sėkme“, – kalbėjo naujasis Lenkijos instituto Vilniuje direktorius Marcinas Łapczyńskis. Apie instituto misiją, kultūrinį bendradarbiavimą su Lietuvos institucijomis, tradicijų perėmimą ir savos patirties kaupimą, lietuvių kalbos mokymosi reikšmę ir sąsajas su Lietuva pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 19 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...