captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kaip padidinti minimalią mėnesio algą?

Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas teigia, kad, norint padidinti MMA, reikėtų sumažinti PVM būtiniausioms prekėms. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis sutinka, kad minimali mėnesio alga būtų didinama sumažintų mokesčių sąskaita.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas teigia, kad, norint padidinti MMA, reikėtų sumažinti PVM būtiniausioms prekėms. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis sutinka, kad minimali mėnesio alga būtų didinama sumažintų mokesčių sąskaita.

Europos Sąjungos viršūnių taryba toliau tęsia diskusijas dėl 2014–2020  metų Bendrijos biudžeto. Naktį Briuselio derybininkai vadovams pateikė naują derybų schemą, kurioje šiek tiek atstatomas finansavimas žemės ūkiui, tačiau labiau ribojama parama sanglaudos politikai. Lietuvai dabartinis projektas šiek tiek palankesnis dėl didėjančios paramos Ignalinosi jėgainei uždaryti – tam numatyta skirti keturis šimtus milijonų eurų, bet tai vis tiek du kartus mažiau, nei norėjo Lietuva.

Penktadienį Vilniuje, parodų centre „Litexpo", atidaryta  paroda „Mokykla 2012". Trijų dienų renginyje  pristatomos naujos mokymo priemonės ir novatoriškiausios technologijos, švietimo inovacijos bei idėjos. Taip pat siekiama atkreipti dėmesį į kūrybiško ir laimingo mokymosi svarbą.

Prezidentė teigia, kad Lietuvos kariuomenės diena turi tapti raginimu visiems piliečiams būti atsakingiems už savo valstybę. Kokia, jūsų nuomone,  yra Lietuvos kariuomenė ir kokia turėtų būti? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Taip pat  naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, „Naujienų žemėlapis“.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorė Agnė Skamarakaitė.

„Lietuvos diena“ lapkričio 23 d., penktadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...