captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar peržiangiamos ribos leidžiant zoologijos sodų lankytojams žaisti su gyvūnais?

Šią vasarą du Lietuvoje veikiantys privatūs zoologijos sodai siūlo išskirtinę pramogą – paglostyti, padūkti ir nusifotografuoti su tigrų jaunikliais. Socialiniai tinklai pilni nuotraukų, vaizdo įrašų ir diskusijų: vieni trykšta teigiamomis emocijomis, kiti gi – piktinasi gyvūnų išnaudojimu.
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Keturi Lietuvos olimpiečiai – imtynininkas Edgaras Venckaitis, dviračių sprinterė Simona Krupeckaitė, disko metikė Zinaida Sendriūtė bei būriuotoja Gintarė Scheidt – antradienį varžėsi Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Kaip jiems pasisekė?

Vyriausybėje pristatomos išvados dėl VMVT vadovo Jono Miliaus ir šaldytų produktų bendrovės „Judex“. Ko tikėtis?

Radijo ekskursija. Šįkart lankysimės legendinėje „Neringos“ kavinėje.

Olimpinės žaidynės iš sportininkų pareikalauja daugybės fizinių ir psichologinių pastangų. O kokia atsakomybė tenka savo auklėtinius aikštelėje stebinčiam treneriui? Pasakojimas apie Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės vyriausiąjį trenerį Joną Kazlauską.

Užsienio šalių žiniasklaidą apžvelgia Mykolas Drunga.

Verslo naujienas apžvelgia Mindaugas Aušra.

„Iš Amerikos balso“ archyvų. Interviu su muziku Vytautu Strolia apie jo surinktą lietuviškų plokštelių kolekciją Jungtinėse Valstijose. Muzikas yra surinkęs per pusantro tūkstančio lietuviškų plokštelių ir sudaręs lietuviškos diskografijos vardyną. Vytautą Strolią kalbino „Amerikos balso“ žurnalistas Romas Sakadolskis.

Kiek užtikrinama gyvūnų gerovė zoologijos soduose, ar išvis turime teisę laikyti juos nelaisvėje savo pramogai? Vaidos Pilibaitytės pasakojimas ir pokalbis su Aplinkos apsaugos agentūros Gyvosios gamtos leidimų skyriaus vedėju  Dariumi  Mikelaičiu, Gyvūnų teisių apsaugos organizacijos vadove Brigita Kymantaite.

Laidą veda Lukas Kivita ir Artūras Matusas.

Rugpjūčio 17-osios, trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...