captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“

Seimas antradienį svarstys Valstybinės kalbos įstatymo naujos redakcijos projektą. Vidaus reikalų ministras Artūras Melianas sako, kad pareigūnų reikalavimai dėl didesnio finansavimo yra motyvuoti.
Vidaus reikalų ministras Artūras Melianas.
Vidaus reikalų ministras Artūras Melianas.

Seimas antradienį svarstys Valstybinės kalbos įstatymo naujos redakcijos projektą. Naujų teisės aktų rengėjai sako, kad Valstybinės kalbos įstatymas įtvirtins lietuvių kalbą visose viešojo gyvenimo srityse. Kaip ir kodėl siūloma keisti Valstybinės kalbos įstatymą?

Lietuvos vidaus reikalų sistemos pareigūnų profesinė sąjunga surengė piketą prie Vyriausybės, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į, pareigūnų nuomone, „galimai nusikalstamą Vyriausybės neveikimą". Vidaus reikalų ministras Artūras Melianas sako, kad pareigūnų reikalavimai dėl didesnio finansavimo yra motyvuoti. Tačiau Premjeras Andrius Kubilius pabrėžia, kad šiemet nėra rezervo, kurį būtų galima perskirstyti, o ir kitų metų biudžete pareigūnams išimtinio finansavimo nežada.

Siekdama pagreitinti pašto siuntų pristatymą Lietuvos gyventojams ir verslui bei skatininti elektroninę prekybą, Susisiekimo ministerija siūlys Vyriausybei importo PVM sumą skaičiuoti nuo 518 litų vertės prekių. Šiuo metu Lietuvoje importo PVM netaikomas tik tiems siuntiniams iš užsienio, kurių bendra vertė neviršija 75 Lt . Su tuo susijusių administracinių formalumų tvarkymas užtrunka, todėl pašto siuntų pristatymas gavėjams pailgėja maždaug viena diena.

Nuo pirmadienio sustabdytas pėsčiųjų ir transporto eismas Panemunės tiltu Kaune.

Lietuvoje bus matomas šimtmečio reginys: Venera „ridensis“ Saulės paviršiumi.

Taip pat laidoje – orų prognozė, spaudos apžvalgos, sporto naujienos, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, interviu su Premjeru Andriumi Kubiliumi.

Ved. Ramūnas Grumbinas ir Artūras Matusas.

„Ryto garsai“ – antradienį, birželio 5 d., nuo 06.30 iki 10.00 val. per Lietuvos radiją.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...