captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dokumentinio kino kūrėjai Julija Zubavičienė ir Saulius Lukoševičius

„Kuriu ši filmą dėl dviejų priežasčių: visų pirma, pasaulis turi pamatyti, kaip vyksta tokie sudėtingi ekstremalūs žygdarbiai ir kokie nepaprasti žmonės juos atlieka. Antra, noriu nustoti bijoti gyventi. Tą baimę mes turime visi vienu ar kitu gyvenimo etapu“, –  sako režisierė Julija Zubavičienė, su operatoriumi Sauliumi Lukoševičiumi kurianti dokumentinį filmą apie skrydį oro balionu aplink pasaulį.

„Aukštasis mokslas yra prestižinis visur, Lietuvoje taip pat. Bėda ta, kad mūsų aukštosios mokyklos šitą prestižiškumą išnaudoja tam, kad galėtų išlaikyti savo dideles apimtis“, – pastebi Vytauto Didžiojo universiteto Sociologijos katedros profesorius daktaras Vylius Leonavičius.

Savaitraščio „Šiaurės Atėnai“ ir dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Pradėjau skaityti knygą būdama panašaus amžiaus kaip pagrindiniai herojai. Aš su jais užaugau: kas mano gyvenime vyko buvo labai panašu į tai, kas vyko knygose“, – įspūdžiais dalijasi pjesę „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ jau perskaičiusi Rūta Misiūnaitė iš Didžiosios Britanijos.

„Kuriu ši filmą dėl dviejų priežasčių: visų pirma, pasaulis turi pamatyti, kaip vyksta tokie sudėtingi ekstremalūs žygdarbiai ir kokie nepaprasti žmonės juos atlieka. Antra, noriu nustoti bijoti gyventi. Tą baimę mes turime visi vienu ar kitu gyvenimo etapu“, –  sako režisierė J. Zubavičienė, su operatoriumi S.Lukoševičiumi kurianti dokumentinį filmą apie skrydį oro balionu aplink pasaulį. Pokalbis studijoje su iš filmavimo Australijoje grįžusiais kūrėjais.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 5 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close