captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Jo mostas lengvas, raiškus. Jaunasis dirigentas kiek griežtokas orkestrantams, bet reiklus ir sau“, – apžvelgdama Juozo Domarko pirmųjų metų veiklą, rašė 1965-ųjų spauda. Pirmadienio viktorinoje – apie 80-metį sutikusį Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro garbės dirigentą, maestro Juozą Domarką.    
Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro garbės dirigentas<br> maestro Juozas Domarkas.
Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro garbės dirigentas
maestro Juozas Domarkas.

„Šis įstabaus savitumo žemės ruoželis, skiriantis jūrą nuo marių, traukia visus, tarytum jame būtų užkoduota transcendentinė energija, priartinanti mus prie Amžinybės“, – įsitikinęs XVIII tarptautinio kamerinės muzikos vasaros festivalio „Kuršių nerija“ meno vadovas prof. Algirdas Vizgirda.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Poeto, vertėjo ir literatūros kritiko Mariaus Buroko parengtoje naujų knygų apžvalgoje – du lietuvių autorių kūriniai: Rasos Aškinytės romanas „Glesum“ ir Eugenijaus Ališankos esė rinkinys „Empedoklio batas“.

„Jo mostas lengvas, raiškus. Jaunasis dirigentas kiek griežtokas orkestrantams, bet reiklus ir sau. Jis ruošėsi valstybiniams egzaminams, o jo kūrybiniai sumanymai toli skriejo į ateitį: pasiekti tokį meninį lygį, kad su orkestru būtų galima išvykti koncertuoti į kitas šalies vietoves, toliau – orkestro sudėtis iki šimto žmonių. Simfoninė muzika turi išeiti į platų vieškelį“, – apžvelgdama Juozo Domarko pirmųjų metų veiklą, rašė 1965-ųjų spauda. Pirmadienio viktorinoje – apie 80-metį sutikusį Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro kūrėją ir dirigentą, maestro Juozą Domarką.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 1 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...