captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: alternatyvi lietuviškos muzikos istorija su Jonu Oškiniu

Žurnalistas, koncertų organizatorius, grupių draugas ir vadybininkas Jonas Oškinis beveik visą gyvenimą paskyrė alternatyvios muzikos puoselėjimui Lietuvoje. Lietuviškos muzikos laidoje „Pakartot“ kviesime išgirsti jo požiūrį į mūsų sceną – kritišką, šmaikštų ir vakarietišką.
Jonas Oškinis<br> pakeliui į muzikos festivalį „Bobų vasara" Pasvalyje<br> 90-ųjų pradžioje.
Jonas Oškinis
pakeliui į muzikos festivalį „Bobų vasara" Pasvalyje
90-ųjų pradžioje.

Su bendraminčiais J. Oškinis įkūrė lig šiol veikiantį pirmąjį Lietuvoje alternatyvios kultūros tinklalapį ORE.lt (anksčiau ėjo ir žurnalas tokiu pačiu pavadinimu), dirbo ar buvo greta tokių Lietuvos grupių kaip SH, „Turboreanimacija“, „Colours of Bubbles“ ir dešimties kitų. Jis neidealizuoja kultiniais Lietuvoje laikomų muzikantų ir grupių – pirmenybę teikia į istorijos paraštes nuėjusiems vardams.

Šiandien J. Oškinis yra vienas iš organizacijos „Gražinkime Kauną“ įkūrėjų, rengia ekskursijas po istorines Kauno vietas, bet muzikos neužmiršta ir apie ją dabar kalba dar atviriau.

Laidos autorius ir vedėjas Karolis Vyšniauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama liepos 30 d., šeštadienį, 12.10 val. ir liepos 31 d., sekmadienį, 03.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.ltKomentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...