captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – Lietuvos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Kinijos Liaudies Respublikoje Ina Marčiulionytė

„Kinijoje ambasadas turi praktiškai visos šalys, net tokia maža valstybė kaip Fidžis. Tai yra vieta, kurioje nebūti tiesiog negalima: Kinija yra labai stiprus svorio centras ne tik Azijoje, bet ir visame pasaulyje. Tai, ką sako Kinija, išgirsta visi, todėl labai svarbu ten būti ir atstovauti savo šaliai”, – sako Lietuvos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Kinijos Liaudies Respublikoje Ina Marčiulionytė.
Lietuvos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Kinijos Liaudies Respublikoje Ina Marčiulionytė.
Lietuvos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Kinijos Liaudies Respublikoje Ina Marčiulionytė.

„Ir toliau populiarinsime Klaipėdos kraštą, sieksime atskleisti savitą jo identitetą, čia glūdinčius kultūros klodus. O tai padaryti visiškai įmanoma: Klaipėda turi puikių menininkų, gerų vadybininkų, o svarbiausia – gerų idėjų“, – į prasidedantį „Muzikinį rugpjūtį pajūryje“ kviečia Klaipėdos muzikinio teatro vadovas Jonas Sakalauskas.

Pasaulio kultūros naujienų apžvalgoje sužinosite, kodėl vienam muziejui teko restauruoti XVI a. pr. Adomo ir Ievos iliustracijas, kokius paukščių balsus turi didžiausia pasaulyje gyvūnų ir paukščių garsus kaupianti biblioteka, taip pat žvalgysimės po pirmąjį Europoje kuriamą povandeninį muziejų.

„Iš pradžių daugelis mums sakė, kad neturėtume repuoti, nes esame merginos. Draugai vaikinai iš mūsų juokėsi, o dabar suprato, kad viskas labai rimta", – pasakoja moksleivės Dalia, Sereen ir Nadeen, įkūrę pirmąją Palestinoje merginų hiphopo grupę „Shoruq“ („Saulėtekis“). Betliejaus pabėgėlių stovykloje lankėsi žurnalistas Karolis Vyšniauskas.

Pasak meno kritiko Vaido Jauniškio, kolūkietišką skulptūrą ant Žaliojo tilto postamento vienai dienai pakeitęs automobilis atsitiktinumo dėka tapo ženklu, vaizdžiai rodančiu, kurlink judame – iš agrarinės visuomenės pereiname į vartotojišką. Kultūros komentare – dar kartą apie Žaliojo tilto ideologiją.

„Reprezentacinės aikštės nejaukios, negyvos. Viešos miesto erdvės turėtų būti demokratiškos, kultūriškai daugiasluoksnės, skirtos visiems žmonėms ir įvairiai veiklai", – teigia urbanistas Tadas Jonauskis. Pasakojimas apie tai, ko galime tikėtis iš pertvarkomos Lukiškių aikštės sostinėje.

Na, o tradicinėje ilgųjų susitikimų dalyje sėsim ir pakalbėsim su Lietuvos Respublikos nepaprastąja ir įgaliotąja ambasadore Kinijos Liaudies Respublikoje Ina Marčiulionyte.

Ved. Gailutė Jankauskienė.

„Kultūros savaitė“ – liepos 30 d., šeštadienį, nuo 09.05 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama liepos 31 d. 00.05 val.

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...