captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Seimas svarsto, ar pritarti A. Butkevičiaus kandidatūrai į Premjerus

Seimas šiandien diskutuoja, ar pritarti Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus kandidatūrai į Ministrus Pirmininkus. Daugiausia vietų naujajame Seime gavusių socialdemokratų lyderio kandidatūrą į Premjerus antradienį pateikė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.
Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius. ELTA nuotr.
Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius. ELTA nuotr.

Seimas šiandien diskutuoja, ar pritarti  Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus kandidatūrai į Ministrus Pirmininkus. Daugiausia vietų naujajame Seime gavusių socialdemokratų lyderio kandidatūrą į Premjerus antradienį pateikė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė.

Ko Jūs tikitės iš naujojo Premjero? Pokalbissu klausytojais 13.37 val. 

Prieš galutines derybas dėl 2014–2020 metų Europos Sąjungos biudžeto Briuselyje ketvirtadienį rengiami intensyvūs dvišaliai vadovų susitikimai. Pokalbiuose siekiama nugludinti aštrius derybų kampus, kad jau šį vakarą prie bendro stalo vadovai galėtų rasti bendrą sutarimą dėl biudžeto dydžio ir sričių finansavimo.

Trijų Baltijos šalių ūkininkai ketvirtadienį Briuselyje protestuoja prieš mažas Europos Sąjungos tiesiogines išmokas Lietuvos, Latvijos ir Estijos žemdirbiams.

Didesnė dalis užsienyje gyvenančių lietuvių mano, kad prisideda prie teigiamų pokyčių Lietuvoje garsindami gimtąją šalį ir remdami tėvynėje likusius giminaičius, rodo Užsienio reikalų ministerijos užsakymu atliktos apklausos rezultatai.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinot į LRT RADIJĄ“. 

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Darius Švenčionis.

„Lietuvos diena“ lapkričio 22 d., ketvirtadienį nuo 13.00 iki  15.00 val. per LRT RADIJĄ. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...