captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Vilnius planuoja naujus skverus, tuo metu dalis esamų – apleisti. Kodėl?

Vilniaus valdžia planuoja įrengti 10 naujų skverų, tuo metu gyventojai pastebi, jog dalis esamų skverų net pačiame miesto centre – labai apleisti, netvarkyti, regis, dešimtmečius. Akis bado matomose vietose sustatyti, šiukšlių ir senų rakandų prikrauti konteineriai.
 A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Nevyriausybinės organizacijos visuomenei pristato vaikų globos sistemos pertvarkos iššūkius. Spaudos konferencijos rengėjai pabrėžia, jog įsitikinimas, kad turime uždaryti didžiulius globos namus, vaikus išskirstant po mažąsias institucijas, globėjų šeimas ar atiduodant įvaikinimui, yra pavojingas, o dėmesys šiame procese pirmiausia turi būti skiriamas investicijoms į visas šeimas ir jose augančius vaikus.

Į Pasaulio jaunimo dienas Krokuvoje atvyksta popiežius Pranciškus. Jau kelias dienas čia susirinkę tūkstančiai jaunuolių iš viso pasaulio, visoje Lenkijoje sustiprintas saugumas.

Radijo ekskursija. Dar ne taip seniai visą Vilniaus senamiestį buvo galima pereiti kiemais, neinant, o tik kertant didžiąsias gatves. Dabar tai padaryti sunkiau dėl vartų, grotų, mūrų. Gabija Lunevičiūtė kviečia pasivaikščioti senaisiais Vilniaus kiemais.

Mykolo Drungos parengta Vakarų spaudos apžvalga.

Ištrauka iš „Amerikos balso“ archyvo. Klausysimės „Amerikos balso“ žurnalisto Alfonso Petručio pašnekesio su rašytoju Antanu Vaičiulaičiu apie Lietuvoje gimusį Renesanso meno žinovą Bernardą Berensoną. Pokalbis įrašytas 1959 m.       

Erkės daugeliui kelia didžiulį nerimą. Žiniasklaidoje mirga publikacijos apie pavojingas ligas, joms įsisiurbus. O kaip gi vasarą jų išvengti, kai taip norisi pabūti gamtoje? Ką reikia žinoti apie erkes, kaip jų saugotis?

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Liepos 27-osios, trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close