captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Pilėnai” – pirmoji ir pati populiariausia Vytauto Klovos opera. Jos spektakliai nuolat rodyti įvairiose Lietuvos vietovėse po atviru dangumi, teatro gastrolėse svetur, Čikagos lietuvių operoje, LNOBT‘o vasaros sezonų Trakų pilyje metu. Apie „Pilėnus“ – pirmadienio viktorinoje.  

Jau aštuntą vasarą pajūrio kurortų gyventojus ir poilsiautojus iš kasdienio šurmulio ištrūkti kviečia muzikos festivalis „Ave Maria“. „Jo koncertuose kuriama pagarbos istorijai ir tikėjimo paslaptimis atmosfera“, – teigia festivalio meno vadovė, dainininkė Asta Krikščiūnaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Literatūros kritiko dr. Ramūno Čičelio apžvalgoje – dvi filosofų knygos: Leonido Donskio „Didžioji Europa: esė apie Europos sielą“ bei Andriaus Bielskio „Nešventas sakramentas: ideologija, tikėjimas ir išlaisvinimo politika“.

„Pilėnai” – pirmoji ir pati populiariausia Vytauto Klovos opera. Jos spektakliai nuolat rodyti įvairiose Lietuvos vietovėse po atviru dangumi, teatro gastrolėse svetur, Čikagos lietuvių operoje, LNOBT‘o vasaros sezonų Trakų pilyje metu. „Geriau mirti laisviems, negu gyventi vergovėje“, – dainuoja paskutiniai Pilėnų gynėjai, įėję į istoriją kaip Lietuvos laisvės simbolis, išreiškiantys ir šios operos pagrindinę mintį. Apie Vytauto Klovos „Pilėnus“ – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ liepos 25 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...