captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip pasikeitė britų požiūris į JK gyvenančius lietuvius?

Užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius Londone susitinka su lietuvių bendruomene aptarti padėties dėl padažnėjusių išpuolių prieš lietuvius. Pastaruoju metu sulaukiama vis daugiau pranešimų apie padažnėjusius išpuolius etniniu pagrindu, Didžiajai Britanijai apsisprendus trauktis iš Europos Sąjungos.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Turkijoje suiminėjami teisėjai, Lenkijoje vis dar nesibaigia krizė dėl Konstitucinio teismo. Į susiklosčiusią situaciją bendru pareiškimu sureagavo Europos teisėjų asociacija.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, sužaidusi šešis pasiruošimo Rio de Žaneiro olimpiadai mačus ir Kaune laikinai atsisveikinusi su savo sirgaliais, išvyksta žaisti į užsienį.

Tęsiame pasakojimų ciklą „Kai visi keliai veda į...“ apie miestus, kurie yra priklausomi nuo vieno pramonės centro, nuo vieno verslo. Ar nėra toks ryšys pavojingas? Ar nesusikuria elitinės bendruomenės? Antrasis miestas – Kėdainiai, kur lankėsi Jurgita Čeponytė.

Taip pat laidoje pokalbis apie sveikatą su rubrika „Mokslo vardai“, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, verslo naujienos, kitos temos.

Laidą veda Artūras Matusas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Liepos 19-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...