captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: nemokama paslauga senjorams suteiks ir bendravimo galimybę

Nuo šiol vyresnio amžiaus žmonės savo kasdienybę gali praskaidrinti paskambinę telefonu į „Sidabrinę liniją“. Veiklą pradedanti socialinė iniciatyva – nemokama draugystės ir bendravimo telefonu paslauga vyresnio amžiaus žmonėms.

Penktadienį bus išlydėta dalis olimpinės rinktinės.

„Pokemon Go“ – naujas žaidimas išmaniesiems telefonams, dėl kurio iš proto eina visas pasaulis. Žaidžiant šį žaidimą, reikia ieškoti virtualių kišeninių monstrų – pokemonų – ir juos pagauti. Pokemonų paieška vyksta realiame pasaulyje naudojantis telefono GPS imtuvu ir kamera. Kas lėmė žaibišką programėlės populiarumą ir apie kokius pavojus policija perspėja žaidėjus?

Lietuvos jūrų muziejus rengia žinyną, kuriame bus pristatomos asmenybės, labiausiai nusipelniusios kuriant Lietuvos laivyną. Knygoje taip pat bus pateikiama informacija apie laivus, plaukiojusius su Lietuvos vėliava.

Naująją Didžiosios Britanijos premjerę Theresą May žiniasklaida lygina su Margareth Thacher ir nepailsdami fotografuoja jos spalvingų batelių kolekciją. Tačiau pati Th. May neigia „Geležinės ledi“ įtaką, vengia kalbėti apie save ir žada klausytis visų, ypač tų, kuriems sunkiai sekasi sudurti galą su galu. Tuo metu politologai pažymi, kad politikės gražius žodžius turės patvirtinti darbai. Jie atkreipia dėmesį, kad nepaisant to, jog daugiau moterų žengią į tarptautinę areną, daug svarbių socialinio teisingumo ir lyčių lygybės klausimų lieka nesprendžiami. Kas toji Th. May ir kodėl britai neramiais laikais šalies vairą patikėjo būtent jai? Apie tai „Naujienų žemėlapį“ rengia Vaida Pilibaitytė.

Europos Sąjunga jau kurį laiką svarsto, ar suteikti Kinijai rinkos ekonomikos statusą. Tai reikštų, kad valstybės įmonės pačios nustato savo kainas. Tačiau verslininkai sako, kad Kinija neatitinka kriterijų,   prekių kainos yra mažesnės už savikainą. Europos Sąjunga turi apsispręsti kaip pasielgti iki šių metų galo.

Penktadienio laidos svečias – naujasis Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala.

Laidą veda Saulius Liauksminas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Liepos 15-osios, penktadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...